SVETA EVHARISTIJA
 
SVETA EVHARISTIJA
Sveta maša v živo
Katoliška Cerkev v SlovenijiPrenosi SVETIH MAŠ v živoDUHOVNA SPODBUDAARHIV
   
         

kako prejemamo DUHOVNO OBHAJILONA DANAŠNJI DANSVETNIK DNEVABREVIRSVETO PISMO Pomembne povezave TEHNIČNA PODPORA - ogled na TV sprejemniku

 

POVEŽIMO SE V MOLITVI ROŽNEGA VENCA! (20.-31. 10. 2020 ob 8:30 prek radijskega profila )
Opoldanska molitev Angel Gospodov z nadškofom Stanislavom Zoretom


Seznam prenosov svetih maš, urejen po dekanijah, od pričetka epidemije COVID-19 (od 13. 3. 2020 do danes) (po e-oznanilih / facebook / youtube ... posamezne župnije ...)
OBVESTILO: (zadnji podatki so do vključno petek, 23. 10. 2020 (17:50) - ure in prenosi se bodo dodajali / pregledovali sproti, oziroma enkrat tedensko)


(primer iz domače župnije)
18:30 10:30
19:3020:30 7:308:00, 9:009:30, 18:3019:00
19:3020:30 7:308:00, 9:009:30, 18:3019:00
sobota in 1. petek 19:00 litanije in evharistični blagoslov

(od 16. 10. 2020 dalje):
prenos SVETE MAŠE (samo) v živo / prenos molitve ... nagovor ...

RADIO OGNJIŠČE 19:00 10:00, EXODUS TV 12:00 8:30, RTV SLO 1 10:00
BREZJE, SVETI JOŽEF
10:00 (Sveta maša v ANGLEŠKEM jeziku), Bratje Frančiškani, Jezuiti, Bratje Kapucini, Salezijanci, Dom Janeza Boska Želimlje, Zavod sv. Stanislava, Zavod Antona Martina Slomška, Sidro



LJUBLJANA – CENTER: Bežigrad 10:00, Marijino Oznanjenje 10:00, Sveti Jakob 18:3019:30 17:00, Sveti Peter;
LJUBLJANA – MOSTE:
Dol pri Ljubljani 10:00, Črnuče 9:00, Kašelj-Zalog 10:00, Moste 11:00, Polje 8:00, Sostro, Sveta Helena - Dolsko, Sveti Križ 19:30 10:00, Štepanja Vas, Zadobrova 9:00;
LJUBLJANA – ŠENTVID:
Dravlje 17:00 17:00, Koseze 7:0018:30 8:0018:30 8:0010:00:, Podutik 19:10 10:10, Šentvid, Pirniče, Preska 19:00 8:30, Sora 18:30 9.00, Sveta Katarina - Topol 18:30 9:00;
LJUBLJANA – VIČ/RAKOVNIK:
Barje 18:30 10:30, Brezovica, Kurešček, Ig 19:008:00 8:0010:00, Polhov Gradec 18:00 7:0010:00, Rakovnik 18:30 10:30, Rudnik, Vič 9:00, Želimlje;

KRANJ:
Kranj - Primskovo, Kranj - Zlato Polje, Naklo 9:00;
RADOVLJICA:
Bohinjska Bistrica, Breznica 9:00, Koroška Bela - Jesenice 18:00 8:0010:00, Kranjska Gora 19:00 17:00 9:00, Radovljica, Rateče 19:00 17:00 9:00, Srednja Vas v Bohinju, Zasip;
ŠENČUR:
Cerklje na Gorenjskem ČEPE18:00 10:00, Velesovo 8:00;
ŠKOFJA LOKA:
Škofja Loka,
Bukovščica 7:00/18:00 10:00, Javorje nad Škofjo Loko, Leskovica, Poljane nad Škofjo Loko, Reteče, Selca 7:00/18:00 10:00, Stara Loka, Sveti Duh pri Škofji Loki, Sveti Lenart, Trata - Gorenja Vas, Žiri;
TRŽIČ:
Goriče, Križe 18:00 10:00, Trstenik. Tržič Bistrica;

DOMŽALE: Blagovica, Brdo 19:00 10:00, Dob 17:45 8:0010:00, Domžale 10:00, Vir, Zlato Polje 19:00 10:00;
KAMNIK: Homec 19:00 10:00, Kamnik, Mengeš, Moravče, Stranje 9:00, Šmarca Duplica 10:00, Šmartno v Tuhinju SR19:00 9:30;

LITIJA: Šmartno pri Litiji, Zasavska Sveta Gora;
ZAGORJE:
Izlake 9:55, Kisovec, Zagorje ob Savi 10:00;

CERKNICA:
Bloke, Cerknica, Rakek, Sv. Trojica, Sv. Vid
GROSUPLJE:
Grosuplje 18:00 10:00, Ivančna Gorica 10:00, Polica 18:30 9:00, Stična, Šentvid pri Stični 10:00, Škofljica, Št. Jurij 8:00
RIBNICA: Dobrepolje - Videm, Ribnica SR19:00, Sodražica;

VRHNIKA: Dolnji Logatec 9:00 10:00, Horjul, Hotedršica, Vrh Svetih Treh Kraljev;



KOPER: Koper - Marijino vnebovzetje 19:00(18:00) 10:00, Koper - Sveta Ana, Koper - Sveti Marko 19:00 9:30, Sveti Anton;
DEKANI:
Ankaran 19:00 9:3011:00, Koštabona, Krkavče, Predloka 18:00 16:00 10:00;
IDRIJA - CERKNO:
Cerkno, Idrija 9:00;
ILIRSKA BISTRICA, KOBARID, KRAS:
Hrpelje - Kozina 9:00, Sežana, Vrabče 18:00 9:30;
NOVA GORICA, POSTOJNA:
Postojna 19:00 10:00;
ŠEMPETER, TOLMIN, VIPAVA:
Črniče 20:00 10:30, Kamnje 20:00 10:30, Šturje 10:00, Vipava 19:00 10:00


NOVO MESTO: Črmošnjice 9:30, Novo Mesto - Kapitelj 9:00, Novo Mesto - Sv. Lenart 15:00, Novo Mesto - Šmihel, Stopiče, Šmarjeta 10:00 10:00, Vavta Vas 11:00;
ČRNOMELJ:
Črnomelj 18:00 10:00, Dragatuš 18:00 10:00, Metlika, Semič 9:30, Suhor;
KOČEVJE:
Fara pri Kočevju 18:00 8:30, Kočevje 8:00, Mozelj 8:00;
LESKOVEC:
Leskovec pri Krškem, Šentjernej;
TREBNJE:
Boštanj 20:00 10:00, Čatež - Zaplaz 9:00, Dole pri Litiji 18:00 7:0010:00, Mirna 18:00 7:0010:00, Šentrupert, Trebnje, Veliki Gaber 19:00 10:00;
ŽUŽEMBERK
: Krka - Muljava, Zagradec


MARIBOR: Maribor - Stolna župnija 10:00, Maribor - Košaki 9:00, Maribor - Sveta Marija 9:00 8:30, Maribor - Sveti Janez Bosko, Maribor - Sveti Jožef, Maribor - Unizup SR19:00, Lovrenc na Pohorju 10:00, Sveta Barbara;
DRAVOGRAD-MEŽIŠKA DOLINA:
Črna na Koroškem, Javorje, Koprivna, Ravne na Koroškem18:00 SR 7:30 9:00
DRAVSKO POLJE:
Hoče, Slivnica pri Mariboru; JARENINA: Šentilj v Slovenskih Goricah, Sveti Jakob v Slovenskih Goricah 10:00
LENART V SLOVENSKIH GORICAH:
Marija Snežna 18:00 7:0010:00, Sveti Anton v Slovenskih Goricah, Sveta Trojica v Slovenskih Goricah,
Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Sveti Lenart v Slovenskih Goricah 18:00 8:00, Sveti Rupert v Slovenskih Goricah 18:00;

PTUJ:
Hajdina 18:00 10:00, Kidričevo 8:00 18:00 8:00, Ptuj - sv. Ožbalt, Sveti Vid pri Ptuju 9:00;
RADLJE-VUZENICA:
Kapla na Kozjaku, Radlje ob Dravi; SLOVENSKA BISTRICA: Poljčane; SLOVENSKE KONJICE: Slovenske Konjice, Špitalič 10:00, Zreče, Žiče 10:00;
STARI TRG:
Pameče PE18:00 9:00, Sele PE18:00 9:00, Slovenj Gradec PE18:00 9:00, Stari Trg PE18:009:00;
VELIKA NEDELJA:
Sveti Tomaž, ZAVRČ: Sveti Andraž v Halozah


CELJE: Stolna župnija 8:00, Sveta Cecilija 7:00 7:00 bl. Anton Martin Slomšek, Teharje; BRASLOVČE: Šmartno ob Paki;
GORNJI GRAD:
Gornji Grad
19:00 10:00, Mozirje 19:00 10:00, Nova Štifta pri Gornjem Gradu, Šmihel nad Mozirjem 19:00 10:00;
KOZJE:
Sveti Peter pod Svetimi Gorami; LAŠKO: Laško, Sveti Miklavž nad Laškim, Trbovlje; NOVA CERKEV Vitanje; ROGATEC: Rogaška Slatina 9:30;
ŠALEŠKA DOLINA:
Velenje - sv. Martin 19:00 SR 7:0010:00, Velenje - bl. Anton Martin Slomšek 18:00 10:00;
ŠMARJE PRI JELŠAH:
Ponikva 17:00 8:30, Šmarje pri Jelšah 9:00;
VIDEM OB SAVI:
Bizeljsko,
Kapele pri Brežicah, Krško - Videm ob Savi 18:00 10:00, Senovo; ŽALEC: Petrovče 7:3018:00 8:00
, Žalec9:00


MURSKA SOBOTA: Murska Sobota; LENDAVA: Beltinci, Lendava 10:00, Turnišče 11:00; LJUTOMER: Ljutomer, Veržej


AVSTRIJA: KRŠKA ŠKOFIJA: Dobrla Vas 10:00, Kapla ob Dravi, Št. Vid v Podjuni 9:30;
ITALIJA
: GORIŠKA NADŠKOFIJA: Štandrež; TRŽAŠKA ŠKOFIJA: Doberdob, Dolina, Opčine, Repentabor;
SLOVENSKA KATOLIŠKA MISIJA:
NEMČIJA: München, Stuttgart; ŠVICA: Švica-Lihtenštajn-Predarlska;
SLOVENCI PO SVETU:
ARGENTINA: Buenos Aires 10:00,
Lanus 18:00 9:00; AVSTRALIJA: Melbourne PE10:00 10:00;
KANADA:
Hamilton,
Toronto 14:00 15:00 ZDA - Chicago: Lemont 13:00, - Ohio: Slovenska Pristava, Marija Vnebovzeta, sv. Vid 9:00;



radio.ognjisce.si SPORED


19:00 10:00
5:00

5:00
19:00
10:00


rtvslo.si v ŽIVO ARHIV


10:00 (TV SLO 1)

10:00 - ponovitev: SRE: 10:00

16. 10. 2020 - Nadškof msgr. Stanislav Zore je spregovoril na novinarski konferenci Vlade RS
18. 10. 2020 - MISIJONSKA NEDELJA - sveta maša iz Mariborske stolnice, ki jo je daroval msgr. Alojzij Cvikl
25. 10. 2020 - ŽEGNANJSKA NEDELJA - sveta maša iz Mariborske stolnice, ki jo je daroval msgr. Alojzij Cvikl


exodus.si V ŽIVO SPORED


12:00 8:30


12:00 in ; ponovitve: 18:00, 00:00 in 6:00
8:30; ponovitve: 12:00, 13:00, 18:00, 00:00 in 6:00


nadskofija-ljubljana.si


Brezje, Slovensko Marijino narodno svetišče
marija.si Avdio prenos v živo


/
10:00 in 19:00 10:00, 16:00 in 19:00 10:00, 11:30, 16:00 in 18:00
9:0012:00 in 15:0019:00
18:30 rožni venec

7:00, 8:30, 10:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 16:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 19:00

Narodno svetišče sv. Jožefa
svjozef.si


10:00 SVETA MAŠA V ANGLEŠKEM JEZIKU
/
/
17:30

19:00 (SRE 16:00)
16:00




LJUBLJANA – CENTER: Bežigrad, Marijino Oznanjenje, Sveti Jakob, Sveti Peter

LJUBLJANA - BEŽIGRAD: cerkev sv. CIRILA IN METODA
zupnija-bezigrad.si


10:00
8:00 in 19:00 11:00 in 12:00
in 18:0019:00
/


8:00 in 19:00
8:00, 10:00 in 19:00

LJUBLJANA - MARIJINO OZNANJENJE: cerkev MARIJINEGA OZNANJENJA
marijino-oznanjenje.si
prenos v živo

vse razen 7:30, 10:00
10:30 in 16:30 10:30 in 18:30 10:45, 18:30
9:3010:30 in 18:0019:00 10:0011:00 in 18:0019:00
/

7:30, 9:00, 10:00, 12:30, 16:00, 19:00
7:30, 9:00, 10:00, 11:15, 19:00, 21:00

BRATJE FRANČIŠKANI
franciskani.si


LJUBLJANA - SVETI JAKOB: cerkev sv. JAKOBA
zupnija-lj-sv-jakob.rkc.si


18:30 19:30 17:00
po sveti maši
po dogovoru
po spodnjem urniku


7:00 in 18:30
PON 18:30, molitev 19:15-20:00
TOR-SOB: 19:30, molitev 20:00-20:30
NED 17:00, molitev 16:30-17:00
9:30 in 18:30
8:00, 9:30 in 17:00

LJUBLJANA - SVETI PETER: cerkev sv. PETRA
sveti-peter.si

/
18:30 9:00 in 18:30
18:30 9:00 in 18:30
/

7:00 in 18:30
8:00, 9:00 in 18:30
8:00, 9:00 in 18:30

LJUBLJANA – MOSTE: Dol pri Ljubljani, Črnuče, Kašelj-Zalog, Moste, Polje, Sostro, Sveta Helena - Dolsko, Sveti Križ, Štepanja Vas, Zadobrova

DOL PRI LJUBLJANI: cerkev sv. MARJETE
zupnija-dol.rkc.si


10:00
/
/
/

19:00 (SRE 7:00)
8:00 in 19:00
7:00 in 10:00

LJUBLJANA - ČRNUČE: cerkev sv. SIMONA IN JUDA TADEJA
zupnija-lj-crnuce.rkc.si


9:00
18:0019:00 9:3010:30
/
/

7:00 18:00
19:00 (SRE 7:30)
PON 7:30 in 19:00
7:30, 10:30, 19:00
NADGORICA: PON 18:00, NED 9:00

LJUBLJANA - KAŠELJ - ZALOG: cerkev ANGELOV VARUHOV
zupnija-lj-kaselj-zalog.rkc.si


10:00
19:30 8:45 (Kašelj) 10:4511:45 (Zalog)
/
/

19:00
8:00 in 10:00

LJUBLJANA - MOSTE: cerkev SVETE DRUŽINE
zupnija-lj-moste.rkc.si


11:00 (Moste / Fužine)
pon, tor, sre, pet: 18:30; čet, sob: 8:30 8:45 in 10:15
pon, tor, sre, pet: 17:0018:00
/

18:00 (ČET 8:00)
8:00 in 18:00 (nedeljska)
8:00 in 9:30

LJUBLJANA - POLJE: cerkev DEVICE MARIJE
zupnija-ljpolje.si


8:00
/
/
/

7:00 in 19:00
8:00, 10:00 in 19:00

SOSTRO: cerkev sv. LENARTA
zupnija-sostro.com


/
(SOSTRO) 18:0018:15 9:309:45 in 18:0018:15 (JAVOR) 8:308:45
po dogovoru
/


SVETA HELENA - DOLSKO: cerkev sv. HELENE
zupnija-dolsko.rkc.si


/
/
/
/


LJUBLJANA - SVETI KRIŽ: cerkev sv. KRIŽA / VSEH SVETIH
ljubljana-sveti-kriz.si


19:30 10:00
18:30 8:00, 9:00, 11:00, 11:30, Tomačevo 8:00
18:3019:15 18:3018:50 7:307:50 in 9:3010:30
rožni venec vsak dan 19:00

7:30 (sv. Križ) in 19:00
19:00
8:00 in 10:00, Tomačevo (8:00)

LJUBLJANA - ŠTEPANJA VAS: cerkev SV. ŠTEFANA
zupnija-stepanja-vas.rkc.si


/
8:00 in 19:00 8:00, 9:15, 10:30 in 19:00; BIZOVIK tor, čet 18:00 ned 9:15
8:00 in 19:00 8:00, 9:15, 10:30 in 19:00; BIZOVIK tor, čet 18:00 ned 9:15
/

(avdio prenos vseh svetih maš)
7:00 18:15, 19:30
19:00 (TOR-PET tudi 8:00)
7:30, 9:00, 10:30 in 19:00

BRATJE KAPUCINI
kapucini.si
vsak dan ob 8:00 - br. Marko Senica


LJUBLJANA - ZADOBROVA: cerkev sv. TOMAŽA
zupnija-lj-zadobrova.rkc.si


9:00
18:30 in 19:00 po sveti maši do 11:00
/
/

18:00
7:00, 8:30 in 10:00

LJUBLJANA – ŠENTVID: Dravlje, Koseze, Podutik, Pirniče, Preska, Sora, Sveta Katarina - Topol

LJUBLJANA - DRAVLJE: cerkev KRISTUSOVEGA UČLOVEČENJA
zupnija-dravlje.si


17:00 17:00
7:30 in 19:00 6:30, 8:30, 10:00 11:30 in 19:00
19:0020:00 8:2012:00
/

sv. Roka
7:30 in 19:00
8:30, (10:00 / 17:00) in 19:00
6:30, 8:30, 10:00, 11:30 in 19:00

JEZUITI - DRUŽBA JEZUSOVA
jezuiti.si
p. Benedikt Lavrih, p. Tomaž Mikuš, p. Vili Lovše


LJUBLJANA - KOSEZE: cerkev MARIJE BOŽJE MATERE
zupnija-lj-koseze.rkc.si


zjutraj 7:00 (na praznik 8:00) zvečer 18:30 8:00 in 10:00
vsak dan po sveti maši; zjutraj 7:35, zvečer 19:05 9:00 in 11:00
po dogovoru
rožni venec (pol ure pred sveto mašo)

18:00
7:00 in 18:30 8:00 ali 10:00 in 18:30
8:00 in 10:00

ŠENTVID nad LJUBLJANO: cerkev sv. VIDA
zupnija-sentvid.si


/
18:45 9:45
18:0019:00




stanislav.si

17:00


LJUBLJANA - PODUTIK: cerkev sv. REŠNJEGA TELESA IN KRVI
zupnija-lj-podutik.rkc.si


19:10 10:10
19:00 7:30 (Glince), 8:30 in 10:00 (Podutik)

po dogovoru
nagovor 20:00


19:00
8:30, 10:00 in 11:00 (Glince 7:30)

PIRNIČE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
pirnice.si/zupnija-pirnice


/
(Spodnje Pirniče) 8:309:00; (Zgornje Pirniče) 10:3011:00
po dogovoru
molitev 18:30

18:30
8:00 in 10:00

PRESKA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-preska.si


19:00 8:30 (pol ure prej adoracija)
10:00
po dogovoru
18:30 8:00


vsak večer
19:00 (tor 7:00)
6:30, 8:30, 10:30 in 20:00

SORA: kapela SVETE DRUŽINE
zupnija-sora.rkc.si


18:30 9:00
/
/
/

18:30
7:00 in 9:30

SVETA KATARINA - TOPOL: cerkev sv. KATARINE
zupnija-katarina.rkc.si


18:30 9:00
/
/
/


LJUBLJANA – VIČ/RAKOVNIK: Barje, Brezovica, Ig, Polhov Gradec, Rakovnik, Rudnik, Vič, Želimlje;

LJUBLJANA - BARJE: cerkev sv. MIHAELA
www.zupnijabarje.si

(samo na Rakovniku)
18:30 10:30
(Barje) 9:0010:00
(Barje) 9:0010:00
sobota in 1. petek 19:00 litanije in evharistični blagoslov

ČET, PET 19:00, SOB 8:00
9:00

BREZOVICA: cerkev sv. ANTONA
zupnija-brezovica.rkc.si


/
18:20 in 18:40 9:20 in 9:40
18:0019:00 9:0010:00
nagovor


IG: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ig.rkc.si


19:00 (v zimskem času 18:30) 8:00 8:00 in 10:00
9:00 in 11:00
po dogovoru
pol ure pred sveto mašo

18:00
18:30 8:00
8:00 in 10:00

Svetišče Kraljice Miru s Kureščka



/
/
/
20:00



POLHOV GRADEC: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zupnija-polhov-gradec.rkc.si


OBVEZNA E-PRIJAVA 18:00 8:00 7:00 in 10:00
18:00 8:00 8:00 in 9:00; Črni Vrh 17:0017:30 9:009:30
18:00 8:00 8:00 in 9:00; Črni Vrh 17:0017:30 9:009:30
/

18:00
7:00, 10:00 in 19:00

LJUBLJANA - RAKOVNIK: cerkev MARIJE POMOČNICE
rakovnik.si


18:30 10:30
19:3020:30 7:308:00, 9:009:30, 18:3019:00
19:3020:30 7:308:00, 9:009:30, 18:3019:00
sobota in 1. petek 19:00 litanije in evharistični blagoslov

17:30; 18:30 ,
Lavretanske, Srca Jezusovega
6:00, 7:30 in 18:30
in 24.: 7:30, 9:00 in 18:30
6:00, 7:30, 9:00 in 18:30 (ko ni dela prost dan)
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30 (ko je dela prost dan)
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30 (15.00 zadnja nedelja)

SALEZIJANCI
donbosko.si


LJUBLJANA - RUDNIK: cerkev sv. SIMONA IN JUDA TADEJA
zupnijarudnik.si


/
/
/
/

10:00

LJUBLJANA - VIČ: cerkev SVETEGA ANTONA PADOVANSKEGA
zupnija-vic.si


9:00
po pobožnosti po sveti maši
po dogovoru
18:30 pobožnost k svetemu Antonu Padovanskemu


ŽELIMLJE: cerkev sv. VIDA
zelimlje.donbosko.si


/
/
/
/

19:00
7:30 in 10:00

DOM JANEZA BOSKA
djb.zelimlje.si





RADOVLJICA: Bohinjska Bistrica, Breznica, Koroška Bela - Jesenice, Kranjska Gora, Radovljica, Rateče, Srednja Vas v Bohinju, Zasip;

BOHINJSKA BISTRICA: cerkev sv. MIKLAVŽA
//


/
8:00, 11:00, 11:30
/
/

19:00
10:00

BREZNICA: cerkev ŽALOSTNE MATERE BOŽJE
zupnija-breznica.rkc.si


9:00
po dogovoru
po dogovoru
/

9:00

KOROŠKA BELA JESENICE: cerkev sv. INGENUIN in ALBUIN
zupnija-koroska-bela.rkc.si


18:00 8:00 in 10:00
po dogovoru
po dogovoru
/

19:00 (SRE 7:00)
8:00 in 10:00

KRANJSKA GORA: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kranjska-gora.rkc.si


19:00 17:00 FB 9:00 TV ATM
po maši Gozd Martuljk 10:00 Kranjska Gora, 10:30 Podkoren, 11:00 Rateče
po dogovoru
/

19:00
10:00 (TV ATM Kranjska Gora)

RADOVLJICA: cerkev sv. PETRA
zupnija-radovljica.si


/
/
/
/

18:00
8:00

RATEČE PLANICA: cerkev SVETEGA DUHA
zupnija-kranjska-gora.rkc.si


19:00 17:00 FB 9:00 TV ATM
po maši Gozd Martuljk 10:00 Kranjska Gora, 10:30 Podkoren, 11:00 Rateče
po dogovoru
/

19:00
10:00 (TV ATM Kranjska Gora)

SREDNJA VAS v BOHINJU: cerkev sv. MARTINA
martinov.zvon.si


/
19:00 8:00 8:00, 9:30 in 11:00
po dogovoru
/

18:30
10:00

ZASIP: cerkev sv. JANEZA KRSTINKA
sites.google.com/site/zupnijazasip


/
/
/
/


KRANJ: Kranj - Primskovo, Kranj - Zlato Polje, Naklo;

KRANJ - PRIMSKOVO: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kr-primskovo.rkc.si


/
/
/
/

19:00
7:00 in 9:00

KRANJ - ZLATO POLJE: cerkev sv. MODESTA
zupnija-kr-zlato-polje.rkc.si


/
/
/
/


NAKLO: cerkev sv. PETRA
//


9:00
10:0011:00
po dogovoru
/


19:00 (18.00)
7:00, 9:00 in 19:00 (18:00)

ŠENČUR: Cerklje na Gorenjskem, Velesovo;

CERKLJE NA GORENJSKEM: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-cerklje.si


in 18:00 10:00
in 17:50 9:30 in 11:30
17:3017:50
in 17:30 rožni venec

19:00 (sre 7:00)
7:30 in 10:00

VELESOVO: cerkev OZNANJENJA DEVICE MARIJE
www.zupnija-velesovo.si



8:00
/
/
/

20:00 (sre 7:00)
8:00 in 10:00

TRŽIČ: Goriče, Križe, Trstenik. Tržič Bistrica;

GORIČE: cerkev sv. ANDREJA
salve.si/gorice


/
10:00
/
/


ČET, PET; SOB 19:00
10:00

KRIŽE: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
//


18:00 10:00
17:45 in 18:30 9:30 in 11:00
/
/


19:00
6:30, 9:00 in 11:00

TRSTENIK: cerkev sv. MARTINA
trstenik.donbosko.si


/
7:45 Tenetiše in 8:45 Trstenik
/
nagovor 6:00 (6:15)


19:00
20:00
8:30 (7:30 Tenetiše)

TRŽIČ - BISTRICA: kapela MARIJE GORETTI
zupnija-bistrica.rkc.si


/
18:00 7:30 in 10:30
/
/


7:30 11:45
in 18:45
19:00 (pon 7:30)
7:00 in 10:30

ŠKOFJA LOKA: Škofja Loka, Bukovščica, Leskovica, Javorje nad Škofjo Loko,
Poljane nad Škofjo Loko, Reteče, Selca, Stara Loka, Sveti Duh pri Škofji Loki, Sveti Lenart, Trata - Gorenja Vas, Žiri;

ŠKOFJA LOKA: cerkev sv. JAKOBA
zupnija-skofja-loka.rkc.si


/
19:00 7:00, 8:00, 10:00
18:3019:00 6:307:00, 7:308:00 in 9:3010:00

nagovor 10:45


19:00 (tor in sob tudi 7:00)
7:00, 8:00 in 10:00

BUKOVŠČICA: cerkev sv. KLEMENA
zupnija-selca.rkc.si


18:30 10:00
SELCE 7:15 8:15 in 10:45 12:00, BUKOVŠČICA 8:00 9:00
eno uro pred sveto mašo

rožni venec (pol ure pred sveto mašo) in nagovor vsak dan 7:00



JAVORJE NAD ŠKOFJO LOKO: cerkev sv. TILNA
//


/
po dogovoru
po dogovoru
/


10:00

LESKOVICA: cerkev sv. URHA
zupnija-leskovica.si


/
10:00
po dogovoru
/


9:00

POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO: cerkev sv. MARTINA
zupnija-poljane.rkc.si


/
/
/
/


10:00

RETEČE: cerkev sv. JANEZA ev.
zupnija-retece.rkc.si



/
RETEČE 18:30 9:30; SUHA 8:30 in 14:00
/

/


19:00
9:00


SELCA: cerkev sv. PETRA
zupnija-selca.rkc.si


18:30 10:00
SELCE 7:15 8:15 in 10:45 12:00, BUKOVŠČICA 8:00 9:00
eno uro pred sveto mašo

rožni venec (pol ure pred sveto mašo) in nagovor vsak dan 7:00


19:00
6:30, 8:30 in 10:00

STARA LOKA: cerkev sv. JURIJA
zupnija-staraloka.si


/
vsak dan 8:00, 17:00 in 18:00
po dogovoru

med tednom večerna molitev; 11:00

19:00
6:30, 8:30 in 10:00


SVETI DUH pri Škofji Loki: cerkev SVETEGA DUHA
zupnija-sv-duh.rkc.si


/
/
/
/


10:00 (rožni venec 9:30)

SVETI LENART: cerkev sv. LENARTA
//


/
/
/
/


19:00
8:00
9:00

TRATA - GORENJA VAS: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-gorenja-vas.rkc.si


/
8:30 in 11:30
po dogovoru

/

8:00

ŽIRI: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ziri.si


18:30 8:30 7:00, 8:30 in 10:00
7:00, 8:30 in 10:00

9:00




KAMNIK: Homec, Kamnik, Mengeš, Moravče, Stranje, Šmarca Duplica, Šmartno v Tuhinju,

HOMEC: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zupnija-homec.rkc.si



19:00 10:00
po dogovoru
po dogovoru

pol ure pred sveto mašo rožni venec

19:00
10:00

KAMNIK: cerkev MARIJINEGA BREZMADEŽNEGA SPOČETJA
zupnija-kamnik.rkc.si


/
8:309:00 (Šutna), 9:3010:00 (Tunjice), 7:458:15 in 9:009:30 (Samostanska cerkev)
po dogovoru

/


MENGEŠ: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-menges.rkc.si


/
18:00 9:00, 10:00 in 11:15
17:3017:55
/

10:00

MORAVČE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-moravce.rkc.si


/
18:00 8:00 in 11:00
17:0018:00
18:00 (od 24. 10. dalje)

19:00
10:00 in 19:00
7:00, 10:00 in 16:00

STRANJE: cerkev sv. BENEDIKTA
zupnija-stranje.si


9:00
/
/
/

19:00
7:00, 9:00

ŠMARCA DUPLICA: cerkev sv. MAVRICIJA
smarcan.si/oznanila.html


10:00
/
/
/

19:00
8:00 in 10:00

ŠMARTNO V TUHINJU: cerkev sv. MARTINA
//


19:00 9:30
/
/
/

19:00
10:00

DOMŽALE: Blagovica, Brdo, Dob, Domžale, Vir, Zlato Polje;

BLAGOVICA: cerkev sv. PETERA
// Janez E. Rus


/
/
/
/

ura na YouTube

BRDO: cerkev DEVICE MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-brdo-zlatopolje.rkc.si


na praznik 19:00 10:00
po oznanilih
/
SOB 17:30

19:00 (20:00)
8:00

DOB: cerkev sv. MARTINA
zupnija-dob.rkc.si


17:45 8:00 in 10:00
18:3019:00 8:459:15, 10:4511:15
18:3019:00 8:459:15, 10:4511:15
9:00 in 20:30 7:30 in 9:40

21:00
Matere Božje 22:00
pol ure pred sv. mašo
7:00 19:00 (nedeljska)
8:00 in 10:00

DOMŽALE: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-domzale.rkc.si


10:00
/
/
/


VIR: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-vir.rkc.si


/
/
/
/

19:00
7.00

ZLATO POLJE: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
zupnija-brdo-zlatopolje.rkc.si


10:00
po oznanilih
/
SOB 17:30

18:00 9:00
9:00

LITIJA: Šmartno pri Litiji, Zasavska Sveta Gora;

ŠMARTNO PRI LITIJI: cerkev sv. MARTINA
zupnija-smartno-pri-litiji.rkc.si


/
19:00 6:30 7:008:00, 10:0011:00; JAVORJE 8:309:00
7:008:00, 10:0011:00
22:00

19:00
10:00

ZASAVSKA SVETA GORA: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zasavska-sveta-gora.rkc.si


/
18:4519:30 popoldne



19:00

ZAGORJE: Izlake, Kisovec, Zagorje ob Savi;

IZLAKE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-izlake.rkc.si


9:55
IZLAKE 7:308:00 in 10:4511:30; ČEMŠENIK 9:009:30
po dogovoru
/

19:00
7:00 in 10:00

KISOVEC: cerkev MARIJINEGA BREZMADEŽNEGA SRCA
zupnija-kisovec.rkc.si


/
TOR in ČET 18:0018:30 11:0012:00
po dogovoru
/

19:00
7:30

ZAGORJE OB SAVI: cerkev sv. PETRA IN PAVLA
zupnija-zagorje-ob-savi.rkc.si


10:00
PON, SRE, ČET, PET 19:00 (18:00); TOR 9:00; SOB 17:30 7:009:00, DOBOVEC 8:30
po dogovoru
/

19:00 (tor 9:00)
17:30
9:00, 11:00 in 19:00




VRHNIKA: Dolnji Logatec, Horjul, Hotedršica, Vrh Svetih Treh Kraljev;

DOLNJI LOGATEC: cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-dolnji-logatec.rkc.si


9:00 10:00
18:00 8:00 in 11:00
17:3018:00 16:0018:00
/

18:30
19:00
10:00

HORJUL: cerkev sv. MARJETE
zupnija-horjul.rkc.si


/
/
/
/

10:00


HOTEDRŠICA: cerkev sv. JANEZA KRSTINKA
//


/
8:30
/
/

9:00


VRH SVETIH TREH KRALJEV: cerkev SVETIH TREH KRALJEV
trijekralji.rkc.si


/
9:30
/
/


CERKNICA: Bloke, Cerknica, Rakek, Sv. Trojica, Sv. Vid

BLOKE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-bloke.si


/
pol ure po običajnem začetku svete maše
/
/

19:00
10:00

CERKNICA: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
cerknica.donbosko.si


/
/
/
/


RAKEK: cerkev SRCA JEZUSOVEGA
zupnija-rakek.rkc.si


/
10:0010:30
/
/


SVETA TROJICA: cerkev sv. TROJICA
zupnija-bloke.si


/
pol ure po običajnem začetku svete maše
/
/


SVETI VID: cerkev sv. VID
zupnija-bloke.si


/
pol ure po običajnem začetku svete maše
/
/


RIBNICA: Dobrepolje - Videm, Ribnica, Sodražica;

DOBREPOLJE – VIDEM: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
zupnija-dobrepolje.mulema.eu


/
po dogovoru
po dogovoru
/

19:00 (sob 9:00)
9:00

RIBNICA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-ribnica.rkc.si


19:00
/
/
vsak večer 20:00

19:00
7:30, 8:30 in 10:00

SODRAŽICA: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
zupnija-sodrazica.rkc.si


/
9:009:45
/
/

19:00 (sre, pet 7:00)
17:30 in 19:00
7:00, 10:00 in 18:00

GROSUPLJE: Grosuplje, Ivančna Gorica, Polica, Stična, Šentvid pri Stični, Škofljica, Št. Jurij

GROSUPLJE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-grosuplje.rkc.si


19:00 10:00
7:30, 9:30, 10:30 in 11:00
8:009:00 in 17:0018:30
/

10:00 in 20:00
19:00
7:00, 9:00 in 10:30

IVANČNA GORICA: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-ivancnagorica.si


10:00
11:00 in 11:30
/
/

10:00

POLICA: cerkev sv. JAKOBA STAREJŠEGA
//


18:30 9:00
19:00 10:00
17:00
18:00 8:30

18:00
18:30
9:00

STIČNA: cerkev ŽALOSTNE MATERE BOŽJE
sticna.si



/
po dogovoru
po dogovoru
večernice 19:00

10:00 (Stiški samostan)

ŠENTVID PRI STIČNI: cerkev sv. VIDA
sentvid-zupnija.si


10:00
/
/
/

19:00
10:00

ŠKOFLJICA: cerkev sv. CIRILA IN METODA
//


/
/
/
/

8:00

ŠT. JURIJ: cerkev sv. JURIJA
//


8:00
/
/
/



kp.rkc.si


KOPER: Koper - Marijino vnebovzetje, Koper - Sveta Ana, Koper - Sveti Marko, Koper - Sidro, Sveti Anton;

KOPER - MARIJA VNEBOVZETA: stolna cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kp-stolnica.rkc.si


19:00 (18:00) 10:00
7:30, 9:30 in 19:30 8:30, 10:45 in 18.45(19:45)
8:30 in 18:30
/

19:00
10:00

KOPER - SVETA ANA: cerkev sv. ANE
franciskani-koper.rkc.si Marjan Čuk


/
/
/
/

20:00

KOPER - SVETI MARKO: cerkev sv. MARKA
zupnija-kopersvetimarko.rkc.si


19:00 9:30
pol ure po sveti maši
sre in pet od 18.00 dalje
18:30 rožni venec

in 18:30
19:00
9:30

Študentski dom SIDRO: kapela
franciskani-koper.rkc.si Marjan Čuk


/
/
/
/

20:00

SVETI ANTON: cerkev sv. ANTONA
//


/
17:3017:45 9:009:15
po dogovoru

/

9:30

DEKANI: Ankaran, Koštabona, Krkavče, Predloka

ANKARAN: cerkev sv. MIKLAVŽA
ankaran.donbosko.si


19:00 9:30 in 11:00
/
/
/

18:00 18:30
19:00
9:30 in 11:00
BRIDA PET 18:00, NED 8:00

KOŠTABONA: cerkev sv. KOZME IN DAMIJANA
zupnija-kostabona.rkc.si


/
/
/
/

9:00

KRKAVČE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-kostabona.rkc.si


/
/
/
/

9:00

PREDLOKA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
//


18:00 16:00 10:00
/
/
/


IDRIJA - CERKNO: Cerkno, Idrija;

CERKNO: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-cerkno.rkc.si


/
(kapela župnjišča) 10:00 in 18:00 (sv. Ana) 9:30 in 10:00
/
/


IDRIJA: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-idrija.rkc.si


9:00
IDRIJA 19:0019:30 10:0010:30; GORE 8:008:30; VOJSKO 10:3011:00
po dogovoru
/

20:00
9:00 in 11:00


KRAS: Hrpelje - Kozina, Sežana, Vrabče

HRPELJE - KOZINA: cerkev sv. ANTONA
zupnije-brezovica-hrpelje-kozina-klanec-rodik-slivje.rkc.si


9:00
/
/
/


SEŽANA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-sezana.rkc.si


/
/
/
/

18:30 (PET Povir 17:00)
10:00 in 18:30 (Povir 8:00)

VRABČE: cerkev Gospodovega Darovanja v templju
zupnija-vrabce.rkc.si


18:00 9:30
/
/
/

18:00
8:00 Štjak, 9:30 Vrabče, 11:00 Senožeče

POSTOJNA: Postojna

POSTOJNA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-postojna.rkc.si



19:00 10:00
POSTOJNA 18:30 in 19:50 11:00 in 17:30; STUDENO 10:45
po dogovoru
9:35 rožni venec

19:00
8:00, 10:00 in 19:00

VIPAVA: Črniče, Kamnje, Šturje, Vipava

ČRNIČE: cerkev sv. VIDA
kamnje.net


avdio prenos 10:30
19:4520:00 KAMNJE 8:008:15, 9:009:15; ČRNIČE 9:3010:00, 11:1511:30
20:0021:00 KAMNJE 7:308:00, 11:3012:00; ČRNIČE 9:3010:00
21:0022:00 ZOOM

19:00
21:00
9:00

KAMNJE: cerkev sv. MIHAELA
kamnje.net


avdio prenos 10:30
19:4520:00 KAMNJE 8:008:15, 9:009:15; ČRNIČE 9:3010:00, 11:1511:30
20:0021:00 KAMNJE 7:308:00, 11:3012:00; ČRNIČE 9:3010:00
21:0022:00 ZOOM

20:00
20:00
10:30

ŠTURJE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-sturje.rkc.si


10:00
/
/
/

7:00 in 19:00
7:00, 8:30 10:00 in 19:00

VIPAVA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-vipava.si

19:00 10:00
20 min po sveti maši
po dogovoru
18:30 rožni venec

19:00
10.00


skofija-novomesto.si



NOVO MESTO: Črmošnjice, Novo Mesto - Kapitelj, Novo Mesto - Sv. Lenart, Novo Mesto - Šmihel, Stopiče, Šmarjeta, Vavta Vas;

NOVO MESTO - KAPITELJ: stolna cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-stolna-nm.rkc.si


9:00
vsak dan 17:45
po dogovoru
/

7:00 in 19:00
9:00
9:00 in 19:00
7:00, 9:00 in 10:30

NOVO MESTO - SVETI LENART: cerkev sv. LENARTA
nm-kloster.si


15:00
ob 18:00
ob 18:00
/

10:00

NOVO MESTO - ŠMIHEL: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-nm-smihel.si


/
9:3011:30
/
/

19:00
7:00, 9:00 in 10:30

ČRMOŠNJICE: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-semic.rkc.si


9:30
in 18:00
po dogovoru
/

9:00

STOPIČE: cerkev MARIJE TOLAŽNICE ŽALOSTNIH
zupnija-stopice.rkc.si


/
10:4512:00
po dogovoru
/

19:00 (TOR 8:00)
7:00 in 10:00

ŠMARJETA: cerkev sv. MARJETE
zupnija-smarjeta.rkc.si


praznik in 10:00
po sveti maši
po dogovoru
/

20:00
7:00 in 10:00

VAVTA VAS: cerkev sv. JAKOBA
vavta-vas.si


11:00
19:00 18:0018:30 7:308:00, 10:0010:30
po dogovoru
/

19:00
7:30

ČRNOMELJ: Črnomelj, Dragatuš, Metlika, Semič, Suhor;

ČRNOMELJ: cerkev sv. PETRA
//



18:00 10:00
18:3019:00 7:308:00, 11:0011:30, 18:3019:00
po dogovoru
/

prenos po FB
9:00

DRAGATUŠ: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
//



18:00 10:00
18:3019:00 9:009:30
po dogovoru
/

9:00

METLIKA: cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-metlika.weebly.com


/
18:3019:00 9:0012:00
po dogovoru
/

20:00
19:00
10:00

SEMIČ: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-semic.rkc.si


9:30
in 18:00
po dogovoru
/

19:00
11:00

KOČEVJE: Fara pri Kočevju, Kočevje, Mozelj;

FARA PRI KOČEVJU: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-fara.rkc.si


18:00 8:30
/
/
/

10:00

KOČEVJE: cerkev sv. JERNEJA
zupnija-kocevje.rkc.si


8:00
19:00 11:00
16:0017:00 10:0011:00
/

18:00
9:00

MOZELJ: cerkev sv. LENARTA
zupnija-kocevje.rkc.si


8:00
19:00 11:00
16:0017:00 10:0011:00
/

18:00
9:00

LESKOVEC: Leskovec pri Krškem, Šentjernej

LESKOVEC PRI KRŠKEM: cerkev ŽALOSTNE MATERE BOŽJE
zupnija-leskovec.si


/
9:15
/
/

10:00

ŠENTJERNEJ: cerkev sv. JERNEJA
zupnija-sentjernej.rkc.si


/
/
/
/

9:00


TREBNJE: Boštanj, Čatež - Zaplaz, Dole pri Litiji, Mirna, Šentrupert, Trebnje, Veliki Gaber;

BOŠTANJ: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
zupnija-bostanj.rkc.si


20:00 10:00
/
/
nagovor 20:35

19:45
10:00

ČATEŽ - ZAPLAZ: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zaplaz.si


9:00
/
/
/

ZAPLAZ:
ČET 19:00, SOB 10:00
10:00 in 16:00

ČATEŽ:
PON-SRE 8:00, PET 19:00
8:00

DOLE PRI LITIJI: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-dole.rkc.si


18:00 7:00 in 10:00
16:30 9:10
16:35
20 min pred sveto mašo - rožni venec

SOB 17:00
8:30

MIRNA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-dole.rkc.si


18:00 7:00 in 10:00
TOR 9:30 PET 19:00, 9:30 in 19:00 7:35 in 11:15
9:40 11:20
20 min pred sveto mašo - rožni venec

18:30, SOB 9:00
7:00 in 10:30

ŠENTRUPERT: cerkev sv. RUPERTA
sentrupert.donbosko.si


/
7:308:00, 11:0011:30; CIRNIK 9:009:30
7:308:00, 11:0011:30; CIRNIK 9:009:30
/

19:00 (sre, sob 7:00)
7:00 in 10:00

TREBNJE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-trebnje.rkc.si


/
9:00
od 8:00 dalje
/

10:00

VELIKI GABER: cerkev sv. URHA
velikigaber.si/?p=1189


19:00 10:00
pol ure pred sveto mašo 9:009:45
po dogovoru
hvalnice 6:30; rožni venec 20:30

7:06 20:30

ŽUŽEMBERK: Krka - Muljava, Zagradec

KRKA - MULJAVA: cerkev sv. KOZMA IN DAMIJANA
//


/
15:00
15:00
/


ZAGRADEC: cerkev MARIJE BREZMADEŽNE
//

10:00

/
/
/
/



nadskofija-maribor.si


MARIBOR: Maribor - Stolna župnija, Maribor - Košaki, Maribor - Sveta Marija,
Maribor - Sveti Janez Bosko, Maribor - Sveti Jožef, Maribor - Unizup, Lovrenc na Pohorju, Sveta Barbara;

MARIBOR - STOLNA ŽUPNIJA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
stolnicamaribor.si


10:00 RTV SLO 1
8:009:00 in 17:0017:45 7:008:30, 11:3012:30, 17:0017:45
/
župnijska molitev 18:00

9:00-18:00, NED 12:00-18:00
7:30
7:00, 8:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00; 11:00 in 19:00

ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA
z-ams.si


/
/
/
/



MARIBOR - KOŠAKI: cerkev bl. ANTONA MARTINA SLOMŠKA
zupnijambkosaki.wordpress.com


9:00 BK TV
/
/
/

9:00

MARIBOR - SVETA MARIJA: bazilika MATERE USMILJENJA
www.bazilika.info


9:00 8:30 Exodus TV
10:00 in 18:00 12:00 in 18:00
(razen v sre) 10:0011:00 in 17:0018:00
/


MOLITVENO BOGOSLUŽJE: od 7.15 do 8.00 bogoslužno branje in hvalnice
Med in po molitvenem bogoslužju v tišini do sv. maše ob 9h.
Med rožnim vencem in litanijami pred večerno sv. mašo.
9:00 in 19:00
8:30 10:00, 11:30 in 19:00 (8.30 na )

MARIBOR - SVETI JANEZ BOSKO: cerkev sv. JANEZA BOSKA
maribor.donbosko.si


/
17:0018:00 8:0011:00; RADVANJE 9:0010:00
17:0018:00 8:0011:00; RADVANJE 9:0010:00
/

9:00

MARIBOR - SVETI JOŽEF: cerkev sv. JOŽEFA
sv-jozef-maribor.si


/
po dogovoru
po dogovoru
/

19:00

UNIVERZITETNA ŽUPNIJA MARIBOR
unizup.si


19:00
/
/
/

20:00

LOVRENC NA POHORJU: cerkev sv. LOVRENCA
zupnija.lovrenc.net

10:00
11:00
po dogovoru
/

10:00


SVETA BARBARA V SLOVENSKIH GORICAH: cerkev sv. BARBARE
//


/
8:30 in 11:30
/
/

10:00

DRAVOGRAD-MEŽIŠKA DOLINA: Črna na Koroškem, Javorje, Koprivna, Ravne na Koroškem

ČRNA na KOROŠKEM: cerkev sv. OŽBALT
//


/
/
/
/

19:00
9:30

JAVORJE: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
//


/
/
/
/

9:30

KOPRIVNA: cerkev sv. JAKOBA
//


/
/
/
/

9:30

RAVNE na KOROŠKEM: cerkev sv. EGIDIJA
tilci.si


18:00 7:30 9:00
18:30 11:00
18:30 11:00
/

10:00 in 19:00
7:30, 10:00 in 19:00

DRAVSKO POLJE: Hoče, Slivnica pri Mariboru;

HOČE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-hoce.rkc.si


/
ob urah, ko so oznanjene svete maše
/
/

19:00
7:30, 9:00 in 19:00

SLIVNICA PRI MARIBORU: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
mc-maranata.com


/
po sveti maši / po dogovoru
/
/

18:00
9:30 in 10:00

JARENINA: Šentilj v Slovenskih Goricah, Sv. Jakob v Slovenskih Goricah

ŠT. ILJ v Slovenskih Goricah: cerkev sv. EGIDIJA
zupnijasentilj.wordpress.com


/
ob urah, ko so oznanjene svete maše
/
/

10:30

SVETI JAKOB v Slovenskih Goricah: cerkev sv. JAKOBA
//


10:00
po sveti maši
po dogovoru
/


LENART V SLOVENSKIH GORICAH: Marija Snežna, Sveti Anton v Slovenskih Goricah,
Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Sveti Lenart v Slovenskih Goricah, Sveti Rupert v Slovenskih Goricah;

MARIJA SNEŽNA: cerkev MARIJE SNEŽNE
snezna.si


18:00 7:00 in 10:00
po sveti maši
po dogovoru
/

19:30
10:00


SVETI ANTON v Slovenskih Goricah: cerkev sv. ANTONA PUŠČAVNIKA
//


/
/
/
/

7:00 (ČET 19:00)
8:00
7:00 in 10:00

SVETA TROJICA v Slovenskih Goricah: cerkev sv. TROJICE
sv-trojica-franciskani.si


/
/
/
/

6:45 in 19:00
6:45, 8:00 in 10:00

SVETI JURIJ v Slovenskih Goricah: cerkev sv. JURIJA
sites.google.com/site/zupnijasvetijurijvslg


/
/
/
/

7:00

SVETI LENART v Slovenskih Goricah: cerkev sv. LENARTA
zupnija-lenart.si


18:00 8:00
9:0011:00
po dogovoru
večernice vsak večer ob 20:00

19:00 (TOR, SRE 8:00)
9:00

SVETI RUPERT v Slovenskih Goricah: cerkev sv. RUPERTA
zupnija-rupert-slo-gorice.rkc.si


18:00
/
/
/

18:30
10:00

PTUJ: Hajdina, Kidričevo, Ptuj - sv. Ožbalt, Sveti Vid pri Ptuju;

HAJDINA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-hajdina.rkc.si


18:00 10:00
/
/
/

19:00
10:00 in 19:00
8:30 in 10:00

KIDRIČEVO: cerkev sv. SVETE DRUŽINE
zupnija-kidricevo.rkc.si


8:00 18:00 8:00
9:00 in 18:30
po dogovoru
18:00 molitev

18:00 (ČET 7:30)
9:00

PTUJ - Sv. OŽBALT: cerkev sv. OŽBALTA
ozbaltptuj.com


/
17:0017:45 8:309:30 in (sv. Leopold 10:0011:00)
17:0017:45 8:309:30 in (sv. Leopold 10:0011:00)
rožni venec 20:00

19:00
8:30

SVETI VID PRI PTUJU: cerkev sv. VIDA
sv-vid-pri-ptuju.si


9:00
9:0010:00
po dogovoru
/

8:00

RADLJE-VUZENICA: Kapla na Kozjaku, Radlje ob Dravi;

KAPLA NA KOZJAKU: cerkev sv. KATARINE ALEKSANDRIJSKE
zupnija-kapla.rkc.si


/
po dogovoru
po dogovoru
/

10:30

RADLJE OB DRAVI: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-radlje.eu


/
/
/
nagovor 9:00


SLOVENSKA BISTRICA: Poljčane;

POLJČANE: cerkev SVETEGA KRIŽA
//


/
7:25 19:25 7:25 in 10:55
/
/

7:00

SLOVENSKE KONJICE: Slovenske Konjice, Špitalič, Zreče, Žiče;

SLOVENSKE KONJICE: cerkev sv. JURIJA
//


/
/
/
/

9:00

ŠPITALIČ: cerkev MARIJINEGA OBISKANJA
//


10:00
po sveti mašo
po dogovoru
/


ZREČE: cerkev sv. EGIDIJA
//


/
po dogovoru
/
/

10:00

ŽIČE: cerkev sv. PETRA
//


10:00
po sveti mašo
po dogovoru
/


STARI TRG: Pameče, Sele, Slovenj Gradec, Stari Trg;

PAMEČE: cerkev sv. JAKOBA
pastir.si


18:00 9:00
10:0010:30
po dogovoru
19:00 adroracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

SELE: cerkev sv. ROKA
pastir.si


18:00 9:00
10:0010:30
po dogovoru

19:00 adroracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

SLOVENJ GRADEC: cerkev sv. ELIZABETE OGRSKE
pastir.si


18:00 9:00
19:0019:30 10:0011:00
19:3020:30 7:308:00, 9:009:30, 18:3019:00
19:00 adroracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

STARI TRG: cerkev sv. PANKRACIJA
pastir.si


18:00 9:00
10:0010:30
po dogovoru

19:00 adroracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

VELIKA NEDELJA: Sveti Tomaž,

SVETI TOMAŽ: cerkev sv. TOMAŽA
svetitomaz.si


/
8:0010:00
/
/

10:00

ZAVRČ: Sveti Andraž v Halozah

SVETI ANDRAŽ V HALOZAH: cerkev sv. ANDREJA
zupnija-sv-andraz.rkc.si


/
/
/
/


skofija-celje.si


CELJE: Stolna župnija,
Sveta Cecilija, bl. Anton Martin Slomšek, Teharje;

CELJE STOLNICA: cerkev sv. DANIJELA
celje-stolnica.si


8:00 TV CELJE
razen v nedeljo v času svete maše
po dogovoru
/


CELJE - SVETA CECELIJA: cerkev sv. CECILIJE
cecilija.net


7:00 7:00
vsak dan 7:3010:00 in 16:0018:30
vsak dan 7:3010:00 in 16:0018:30
/


CELJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: cerkev bl. ANTONA MARTINA SLOMŠKA
celje.donbosko.si


/
8:00 in 19:00 8:30 in 10:30
/
/

7:30 in 18:30
8:00 in 10:00

TEHARJE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-teharje.si


/
/
/
/

19:00
8:00 in 10:00

BRASLOVČE: Šmartno ob Paki;

ŠMARTNO OB PAKI: cerkev sv. MARTINA
//


/
/
/
/


GORNJI GRAD: Gornji Grad, Mozirje, Nova Štifta pri Gornjem Gradu, Šmihel nad Mozirjem;

GORNJI GRAD: cerkev sv. MOHORJA IN FORTUNATA
zupnija-gornjigrad.si


19:00 10:00
/
/
/

19:00
10:00

MOZIRJE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-mozirje.si


19:00 10:00
10:3012:00
10:3012:00
/

19:00 (SRE, PON 8:00)
7:00 in 10:00

NOVA ŠTIFTA pri Gorenjem Gradu: cerkev MARIJE ZVEZDE
novastifta.si


/
9:00
/
/

17:00
9:00

ŠMIHEL NAD MOZIRJEM: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-mozirje.si


19:00 10:00
10:3012:00
10:3012:00
/

PET 17:00
8:45

KOZJE: Sveti Peter pod Svetimi Gorami;

SVETI PETER POD SVETIMI GORAMI: cerkev sv. PETRA
svetegore.si


/
8:00, 10:00 in 11:00
8:00 in 10:00
/

17:00
17:00

LAŠKO: Laško, Sveti Miklavž nad Laškim, Trbovlje

LAŠKO: cerkev sv. MARTINA
zupnijalasko.si


/
/
/
/

7:30 in / ali 19:00
7:00, 9:00 in 10:30

SVETI MIKLAVŽ NAD LAŠKIM: cerkev sv. MIKLAVŽA
zupnijalasko.si/smiklavz


/
/
/
/

PET 17:30, SOB 9:00
10:30 in 14:00

TRBOVLJE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-trbovlje-martin.rkc.si


/
/
/
/

11:00


NOVA CERKEV: Vitanje

VITANJE: cerkev sv. PETRA in PAVLA
zupnija-vitanje.si


/
pon, tor in čet 18:30 7:30, 9:00 in 10.45
po dogovoru
/

19:00 (SRE, SOB 8:00)
8:00 in 10:00

ROGATEC: Rogaška Slatina;

ROGAŠKA SLATINA: cerkev sv. KRIŽA
zupnija-rogaska.rkc.si


9:30
7:309:30
/
/

9:30

ŠALEŠKA DOLINA: Velenje - sv. Martin, Velenje - bl. Anton Martin Slomšek;

VELENJE - sv. MARTIN: cerkev sv. MARTIN
svmartin.net


19:00 7:00 10:00
18:10 in 18 40 6:40 8:50, 9:10 in 9:40
po dogovoru
/

19:00 (SRE 7:00)
8:00, 10:00 in 11:30

VELENJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: cerkev bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK
blams.si


18:00 10:00
9:009:30 (sv. Andrej v Šaleku)
9:009:30 (sv. Andrej v Šaleku)
/


19:30
11:30 v cerkvi sv. Martina

ŠMARJE PRI JELŠAH: Ponikva, Šmarje pri Jelšah;

PONIKVA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ponikva.rkc.si


17:00 10:00
17:3017:50 9:309:45
po dogovoru
16:30 8:00

pol ure pred sv. mašo
19:00 (TOR, SRE 7:00)
7:30 in 10:00

ŠMARJE PRI JELŠAH: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija.smarje.com


9:00
18:3019:00 10:0010:30
18:3019:00 10:0010:30
rožni venec 20:00

PON-SRE 8:00, ČET-SOB 19:00
7:00, 9:00, 10:15

VIDEM OB SAVI: Bizeljsko, Kapele pri Brežicah, Krško - Videm ob Savi, Senovo

BIZELJSKO: cerkev sv. LOVRENCA
//


/
/
/
/

9:00

KAPELE PRI BREŽICAH: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
//


/
/
/
/

9:00

KRŠKO - VIDEM OB SAVI: cerkev sv. RUPERTA
videmcan.si



18:00 10:00
/
/
/

19:00
7:00 in 10:00

SENOVO: cerkev VSTALEGA ODREŠENIKA
zupnija-senovo.weebly.com


/
/
/
21:00 9:40

8:00
10:00

ŽALEC: Petrovče

PETROVČE: bazilika OBISKANJA DEVICE MARIJE
zupnija-petrovce.rkc.si


19:00, tor in čet 7:30 8:00
po sveti maši
/
nagovor 18:30

19:00 (TOR, ČET 7:30)
8:00, 10:00 in 19:00

ŽALEC: cerkev sv. MIKLAVŽA
sites.google.com/site/zupnijazalec



9:00
10:0011:00
10:0011:00
/

9:00


skofija-sobota.si


MURSKA SOBOTA: Murska Sobota;

MURSKA SOBOTA: stolna cerkev sv. NIKOLAJA
www.sv-nikolaj.si


/
po dogovoru
po dogovoru
/

7:00 in 19:00
7:00, 10:00 in 19:00
7:00, 8:30, 10:00 in 19:00

LENDAVA: Lendava, Turnišče;

LENDAVA: cerkev sv. KATARINE ALEKSANDRIJSKE
zupnija-lendava.si

10:00 ZOOM
po dogovoru
po dogovoru
vsak dan 18:00 ZOOM rožni venec

19:00
8:00 in 10:00

TURNIŠČE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-turnisce.rkc.si


11:00 TV Idea
18:0019:00 8:0012:00, 15:0016:00
po dogovoru
/

7:30 in 19:00 (6:00 pri klarisah)
7:00, 9:00, 10:30 in (18:00 pri klarisah)

LJUTOMER: Ljutomer, Veržej

LJUTOMER: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
ljutomer.zupnija.info


/
8:008:30
/
/

10:00

VERŽEJ: cerkev sv. MIHAELA
marianum.si


/
/
/
/

10:00


kath-kirche-kaernten.at/krska_skofija

DOBRLA VAS: samostanska cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2924


10:00

9:00

KAPLA OB DRAVI: župnijska cerkev
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2962


/

10:00

ŠT. VID V PODJUNI: farna cerkev ŠENTPRIMOŽ
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2936



9:30 (TV SLO 1)

9:00


gorizia.chiesacattolica.it

ŠTANDREŽ: cerkev sv. ANDREJA
//



/



diocesi.trieste.it/slo/ OGLAS.it - Slovenske župnije v Tržaški škofiji

DOBERDOB: cerkev sv. MARTINA
zskpgo.eu


/

10:00

DOLINA pri Trstu: cerkev sv. URHA
dolina-pieve.eu



/

SOB 20:00
10:00

OPČINE: cerkev
sv. JERNEJA
//


/

9:00 (slo)
in 11:00 (itl)

REPENTABOR: cerkev
BLAŽENE DEVICE MARIJE VNEBOVZETE
//


/

10:00



Slovenska katoliška župnija Stuttgart: sv. CIRIL IN METOD
skm-stuttgart.de



/

na FB
10:00




Slovenska katoliška župnija München
//



/

16:00



Slovenska katoliška misija: sv. CIRIL IN METOD
//



/

19:00
10:00



svobodnaslovenija.com.ar
mladi:


/

10:00


Slovenski Dom San Martín
//



10:00

ob 10:00 ali 20:00
10:00


MARIJE KRALJICE v Lanusu (Parroquia Maria Reina)
//



18:00 9:00
17:00 rožni venec

17:00
18:00
9:00


Slovenska mladina v Argentini
//



/




MELBVOURNE - KEW
glasslovenije.com.au/versko-melbourne.htm


10:00 10:00

10:00




St. Gregory The Great Slovenian Catholic Church: cerkev sv. GREGORJA VELIKEGA
carantha.com


/

10:00



BREZMADEŽNE S ČUDODELNO SVETINJO - Toronto
ourladyofmm.com


14:00 15:00

14:00
15:00



Slovensko versko središče
lemont-svs.org


13:00

11:00



Slovenska Pristava
slovenskapristava.org


/

16:00



SVETE MARIJE VNEBOVZETE
stmaryscollinwood.com


/

16:00



SVETEGA VIDA
saintvitus.org


9:00

10:00


SVETI SEDEŽ