SVETA EVHARISTIJA
 
NA DANAŠNJI DAN
Sveta maša v živo
Katoliška Cerkev v SlovenijiPrenosi SVETIH MAŠ v živoDUHOVNA SPODBUDAARHIV
   
         

SVETNIK DNEVA

BREVIRSVETO PISMO kako prejeti DUHOVNO OBHAJILO Pomembne povezave TEHNIČNA PODPORA - ogled na TV sprejemniku

 

 

 

(še v pripravi od 1. 6. 2020 dalje)

RADIO OGNJIŠČE, EXODUS

BREZJE, Salezijanci, Dom Janeza Boska Želimlje
I: LJUBLJANA – CENTER: Bežigrad, Marijino Oznanjenje, Sveti Jakob; LJUBLJANA – MOSTE: Dol pri Ljubljani, Črnuče, Kašelj-Zalog, Moste, Polje, Sveta Helena - Dolsko, Sveti Križ, Štepanja Vas, Zadobrova; LJUBLJANA – ŠENTVID: Dravlje, Koseze, Podutik, Pirniče, Preska, Sora, Sveta Katarina - Topol; LJUBLJANA – VIČ/RAKOVNIK: Barje, Ig, Polhov Gradec, Rakovnik, Želimlje
II:
RADOVLJICA:
Koroška Bela - Jesenice, Srednja Vas v Bohinju; KRANJ: Kranj - Primskovo, Naklo; ŠENČUR: Cerklje na Gorenjskem, Velesovo; TRŽIČ: Goriče, Križe, Trstenik. Tržič Bistrica; ŠKOFJA LOKA: Škofja Loka, Selca, Sveti Lenart;
III:
KAMNIK:
Moravče, Stranje, Šmarca Duplica;
DOMŽALE: Dob; LITIJA; ZAGORJE: Izlake, Kisovec, Zagorje ob Savi;
IV:
VRHNIKA
; CERKNICA: Bloke; RIBNICA: Dobrepolje - Videm, Ribnica, Sodražica; GROSUPLJE: Grosuplje, Škofljica

DEKANI: Ankaran; IDRIJA - CERKNO: Idrija; KRAS: Sežana; POSTOJNA: Postojna; VIPAVA: Črniče, Kamnje, Šturje

NOVO MESTO: Novo Mesto - Kapitelj, Novo Mesto - Šmihel, Stopiče, Šmarjeta, Vavta Vas; ČRNOMELJ: Črnomelj, Dragatuš, Semič; TREBNJE: Boštanj, Čatež - Zaplaz, Dole pri Litiji, Mirna, Šentrupert;

Zavod Antona Martina Slomška
MARIBOR: Maribor - Stolna župnija, Maribor - Sveta Marija, Maribor - Unizup, Lovrenc na Pohorju; DRAVOGRAD-MEŽIŠKA DOLINA: Črna na Koroškem, Ravne na Koroškem: DRAVSKO POLJE: Hoče, Slivnica pri Mariboru; LENART V SLOVENSKIH GORICAH: Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Sveti Rupert v Slovenskih Goricah; PTUJ: Hajdina, Kidričevo, Ptuj - sv. Ožbalt; STARI TRG: Slovenj Gradec

CELJE:
bl. Anton Martin Slomšek, Teharje; GORNJI GRAD: Gornji Grad, Mozirje, Šmihel nad Mozirjem; LAŠKO: Laško, Sveti Miklavž nad Laškim; NOVA CERKEV Vitanje; ŠALEŠKA DOLINA: Velenje - sv. Martin, Velenje - bl. Anton Martin Slomšek; ŠMARJE PRI JELŠAH: Ponikva, Šmarje pri Jelšah; VIDEM OB SAVI: Bizeljsko, Kapele pri Brežicah, Krško - Videm ob Savi, Senovo; ŽALEC: Petrovče

MURSKA SOBOTA: Murska Sobota; LENDAVA: Lendava, Turnišče;

AVSTRIJA: KRŠKA ŠKOFIJA: Dobrla Vas, Kapla ob Dravi, Št. Vid v Podjuni;
ITALIJA
: GORIŠKA NADŠKOFIJA: Štandrež; TRŽAŠKA ŠKOFIJA: Doberdob, Dolina, Opčine, Repentabor;
SLOVENSKA KATOLIŠKA MISIJA:
NEMČIJA: München, Stuttgart; ŠVICA: Švica-Lihtenštajn-Predarlska;
SLOVENCI PO SVETU:
ARGENTINA: Buenos Aires, Lanus; KANADA: Hamilton, Toronto ZDA - Chicago: Lemont, - Ohio: Slovenska Pristava, Marija Vnebovzeta, sv. Vid;



radio.ognjisce.si SPORED

5:00
19:00
10:00


exodus.si V ŽIVO SPORED

12:00 in ; ponovitve: 18:00, 00:00 in 6:00
8:30; ponovitve: 12:00, 13:00, 18:00, 00:00 in 6:00

Prenosi svetih maš in vrtnic, od 1. 6. 2020 dalje (še v pripravi)


nadskofija-ljubljana.si




Brezje, Slovensko Marijino narodno svetišče
marija.si Avdio prenos v živo
celodnevni prenos
19:00
7:00, 8:30, 10:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 16:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 19:00




LJUBLJANA – CENTER: Bežigrad, Marijino Oznanjenje, Sveti Jakob

LJUBLJANA - BEŽIGRAD: cerkev sv. CIRILA IN METODA
zupnija-bezigrad.si

8:00 in 19:00
8:00, 10:00 in 19:00

LJUBLJANA - MARIJINO OZNANJENJE: cerkev MARIJINEGA OZNANJENJA
marijino-oznanjenje.si
prenos v živo
7:30, 9:00, 10:00, 12:30, 16:00, 19:00
7:30, 9:00, 10:00, 11:15, 19:00, 21:00

LJUBLJANA - SVETI JAKOB: cerkev sv. JAKOBA
zupnija-lj-sv-jakob.rkc.si p. Silvo Šinkovec


7:00 in 18:30
PON 18:30, molitev 19:15-20:00
TOR-SOB: 19:30, molitev 20:00-20:30
NED 17:00, molitev 16:30-17:00
9:30 in 18:30
8:00, 9:30 in 17:00

LJUBLJANA – MOSTE: Dol pri Ljubljani, Črnuče, Kašelj-Zalog, Moste, Polje, Sostro, Sveta Helena - Dolsko, Sveti Križ, Štepanja Vas, Zadobrova;

DOL PRI LJUBLJANI: cerkev sv. MARJETE
zupnija-dol.rkc.si

19:00 (SRE 7:00)
8:00 in 19:00
7:00 in 10:00

LJUBLJANA - ČRNUČE: cerkev sv. SIMONA IN JUDA TADEJA
zupnija-lj-crnuce.rkc.si

7:00 18:00
PON, PET, SOB 19:00
TOR, SRE, ČET 7:30 in 19:00
7:30, 10:30, 19:00
NADGORICA: PON, SRE, ČET, PET 18:00, NED 9:00

LJUBLJANA - KAŠELJ - ZALOG: cerkev ANGELOV VARUHOV
zupnija-lj-kaselj-zalog.rkc.si

19:00
8:00 in 10:00

LJUBLJANA - MOSTE: cerkev SVETE DRUŽINE
zupnija-lj-moste.rkc.si

18:00 (ČET 8:00)
8:00 in 18:00 (nedeljska)
8:00 in 9:30

LJUBLJANA - POLJE: cerkev DEVICE MARIJE
zupnija-ljpolje.si

7:00 in 19:00
8:00, 10:00 in 19:00

SVETA HELENA - DOLSKO: cerkev sv. HELENE
zupnija-dolsko.rkc.si

LJUBLJANA - SVETI KRIŽ: cerkev sv. KRIŽA / VSEH SVETIH
ljubljana-sveti-kriz.si
7:30 (sv. Križ) in 19:00
19:00
8:00 in 10:00, Tomačevo (8:00)

LJUBLJANA - ŠTEPANJA VAS: cerkev SV. ŠTEFANA
zupnija-stepanja-vas.rkc.si

(avdio prenos vseh svetih maš)
7:00 18:15, 19:30
19:00 (TOR-PET tudi 8:00)
7:30, 9:00, 10:30 in 19:00

LJUBLJANA - ZADOBROVA: cerkev sv. TOMAŽA
zupnija-lj-zadobrova.rkc.si

18:00
7:00, 8:30 in 10:00

LJUBLJANA – ŠENTVID: Dravlje, Koseze, Podutik, Pirniče, Preska, Sora, Sveta Katarina - Topol

LJUBLJANA - DRAVLJE: cerkev KRISTUSOVEGA UČLOVEČENJA
zupnija-dravlje.si

sv. Roka
7:30 in 19:00
8:30, (10:00 / 17:00) in 19:00
6:30, 8:30, 10:00, 11:30 in 19:00

LJUBLJANA - KOSEZE: cerkev MARIJE BOŽJE MATERE
zupnija-lj-koseze.rkc.si

18:00
7:00 in 18:30 8:00 ali 10:00 in 18:30
8:00 in 10:00

LJUBLJANA - PODUTIK: cerkev sv. REŠNJEGA TELESA IN KRVI
zupnija-lj-podutik.rkc.si

19:00
8:30, 10:00 in 11:00 (Glince 7:30)

PIRNIČE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
pirnice.si/zupnija-pirnice

18:30, SOB 18:30
8:00 in 10:00

PRESKA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-preska.si

vsak večer
19:00 (tor 7:00)
6:30, 8:30, 10:30 in 20:00

SORA: kapela SVETE DRUŽINE
zupnija-sora.rkc.si

18:30
7:00 in 9:30

SVETA KATARINA - TOPOL: cerkev sv. KATARINE
zupnija-katarina.rkc.si


LJUBLJANA – VIČ/RAKOVNIK: Barje, Ig, Polhov Gradec, Rakovnik, Želimlje;

LJUBLJANA - BARJE: cerkev sv. MIHAELA
www.zupnijabarje.si

18:30 (Rakovnik)
ČET, PET 19:00, SOB 8:00
9:00; 10:30 in 18:30 (Rakovnik)

IG: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ig.rkc.si

18:00
18:30 8:00
8:00 in 10:00

POLHOV GRADEC: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zupnija-polhov-gradec.rkc.si

18:00
7:00, 10:00 in 19:00

LJUBLJANA - RAKOVNIK: cerkev MARIJE POMOČNICE
rakovnik.si

17:30; 18:30 ,
Lavretanske, Srca Jezusovega
6:00, 7:30 in 18:30
in 24.: 7:30, 9:00 in 18:30
6:00, 7:30, 9:00 in 18:30 (ko ni dela prost dan)
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30 (ko je dela prost dan)
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30 (15.00 zadnja nedelja)

SALEZIJANCI
donbosko.si


ŽELIMLJE: cerkev sv. VIDA
zelimlje.donbosko.si

19:00
7:30 in 10:00

DOM JANEZA BOSKA
djb.zelimlje.si





RADOVLJICA: Koroška Bela - Jesenice, Srednja Vas v Bohinju

KOROŠKA BELA JESENICE: cerkev sv. INGENUIN in ALBUIN
zupnija-koroska-bela.rkc.si

19:00 (SRE 7:00)
8:00 in 10:00

SREDNJA VAS v BOHINJU: cerkev sv. MARTINA
martinov.zvon.si

18:30
10:00

KRANJ: Kranj - Primskovo, Naklo;

KRANJ - PRIMSKOVO: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kr-primskovo.rkc.si

19:00
7:00 in 9:00

NAKLO: cerkev sv. PETRA
//

19:00
7:00, 9:00 in 19:00

ŠENČUR: Cerklje na Gorenjskem, Velesovo;

CERKLJE NA GORENJSKEM: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-cerklje.si

19:00 (sre 7:00)
7:30 in 10:00

VELESOVO: cerkev OZNANJENJA DEVICE MARIJE
www.zupnija-velesovo.si

20:00 (sre 7:00)
8:00 in 10:00

TRŽIČ: Goriče, Križe, Trstenik. Tržič Bistrica;

GORIČE: cerkev sv. ANDREJA
salve.si/gorice

ČET, PET; SOB 19:00
10:00

KRIŽE: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
//

19:00
6:30, 9:00 in 11:00

TRSTENIK: cerkev sv. MARTINA
trstenik.donbosko.si

19:00
20:00
8:30 (7:30 Tenetiše)

TRŽIČ - BISTRICA: kapela MARIJE GORETTI
zupnija-bistrica.rkc.si

7:30 11:45
in 18:45
19:00 (pon 7:30)
7:00 in 10:30

ŠKOFJA LOKA: Škofja Loka, Selca, Sveti Lenart

ŠKOFJA LOKA: cerkev sv. JAKOBA
zupnija-skofja-loka.rkc.si

19:00 (tor in sob tudi 7:00)
7:00, 8:00 in 10:00

SELCA: cerkev sv. PETRA
zupnija-selca.rkc.si

19:00
6:30, 8:30 in 10:00

SVETI LENART: cerkev sv. LENARTA
//

19:00
8:00
9:00




KAMNIK: Moravče, Stranje, Šmarca Duplica

MORAVČE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-moravce.rkc.si

19:00
10:00 in 19:00
7:00, 10:00 in 16:00

STRANJE: cerkev sv. BENEDIKTA
zupnija-stranje.si
19:00
7:00, 9:00

ŠMARCA DUPLICA: cerkev sv. MAVRICIJA
smarcan.si/oznanila.html

19:00
8:00 in 10:00

DOMŽALE: Dob

DOB: cerkev sv. MARTINA
zupnija-dob.rkc.si

21:00
Matere Božje 22:00
pol ure pred sv. mašo
10:00 19:00 (nedeljska)
8:00 in 10:00

LITIJA

ZAGORJE: Izlake, Kisovec, Zagorje ob Savi;

IZLAKE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-izlake.rkc.si

19:00
7:00 in 10:00

KISOVEC: cerkev MARIJINEGA BREZMADEŽNEGA SRCA
zupnija-kisovec.rkc.si

19:00
7:30

ZAGORJE OB SAVI: cerkev sv. PETRA IN PAVLA
zupnija-zagorje-ob-savi.rkc.si

19:00 (tor 9:00)
17:30
9:00, 11:00 in 19:00




VRHNIKA

CERKNICA: Bloke, Cerknica, Rakek, Sv. Trojica, Sv. Vid

BLOKE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-bloke.si

19:00
10:00

RIBNICA: Dobrepolje - Videm, Ribnica, Sodražica;

DOBREPOLJE – VIDEM: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
zupnija-dobrepolje.mulema.eu

19:00 (sob 9:00)
9:00

RIBNICA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-ribnica.rkc.si

19:00
7:30, 8:30 in 10:00

SODRAŽICA: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
zupnija-sodrazica.rkc.si

19:00 (sre, pet 7:00)
17:30 in 19:00
7:00, 10:00 in 18:00

GROSUPLJE: Grosuplje, Škofljica

GROSUPLJE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-grosuplje.rkc.si

10:00 in 20:00
19:00
7:00, 9:00 in 10:30

ŠKOFLJICA: cerkev sv. CIRILA IN METODA
//

8:00


kp.rkc.si


KOPER

DEKANI: Ankaran

ANKARAN: cerkev sv. MIKLAVŽA
ankaran.donbosko.si

18:00 18:30
19:00
9:30 in 11:00
BRIDA PET 18:00, NED 8:00

IDRIJA - CERKNO: Idrija

IDRIJA: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-idrija.rkc.si
20:00
9:00 in 11:00

KRAS: Sežana

SEŽANA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-sezana.rkc.si

18:30 (PET Povir 17:00)
10:00 in 18:30 (Povir 8:00)

POSTOJNA: Postojna

POSTOJNA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-postojna.rkc.si


19:00
8:00, 10:00 in 19:00

VIPAVA: Črniče, Kamnje, Šturje, Vipava

ČRNIČE: cerkev sv. VIDA
kamnje.net

19:00
21:00
9:00

KAMNJE: cerkev sv. MIHAELA
kamnje.net

20:00
20:00
10:30

ŠTURJE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-sturje.rkc.si

7:00 in 19:00
7:00, 8:30 10:00 in 19:00


skofija-novomesto.si



NOVO MESTO: Novo Mesto - Kapitelj, Novo Mesto - Šmihel, Stopiče, Šmarjeta, Vavta Vas;

NOVO MESTO - KAPITELJ: stolna cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-stolna-nm.rkc.si

7:00 in 19:00
9:00
9:00 in 19:00
7:00, 9:00 in 10:30

NOVO MESTO - ŠMIHEL: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-nm-smihel.si

19:00
7:00, 9:00 in 10:30

STOPIČE: cerkev MARIJE TOLAŽNICE ŽALOSTNIH
zupnija-stopice.rkc.si

19:00 (TOR 8:00)
7:00 in 10:00

ŠMARJETA: cerkev sv. MARJETE
zupnija-smarjeta.rkc.si

20:00
7:00 in 10:00

VAVTA VAS: cerkev sv. JAKOBA
vavta-vas.si

19:00
7:30

ČRNOMELJ: Črnomelj, Dragatuš, Semič, Suhor;

ČRNOMELJ: cerkev sv. PETRA
//


prenos po FB
9:00

DRAGATUŠ: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
//


prenos po FB
9:00

SEMIČ: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-semic.rkc.si

19:00
11:00

KOČEVJE

LESKOVEC

TREBNJE: Boštanj, Čatež - Zaplaz, Dole pri Litiji, Mirna, Šentrupert

BOŠTANJ: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
zupnija-bostanj.rkc.si

19:45
10:00

ČATEŽ - ZAPLAZ: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zaplaz.si

ZAPLAZ:
ČET 19:00, SOB 10:00
10:00 in 16:00

ČATEŽ:
PON-SRE 8:00, PET 19:00
8:00

DOLE PRI LITIJI: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-dole.rkc.si

SOB 17:00
8:30

MIRNA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-dole.rkc.si

18:30, SOB 9:00
7:00 in 10:30

ŠENTRUPERT: cerkev sv. RUPERTA
sentrupert.donbosko.si

19:00 (sre, sob 7:00)
7:00 in 10:00

ŽUŽEMBERK



nadskofija-maribor.si


MARIBOR: Maribor - Stolna župnija, Maribor - Sveta Marija, Maribor - Unizup, Lovrenc na Pohorju

MARIBOR - STOLNA ŽUPNIJA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
stolnicamaribor.si

9:00-18:00, NED 12:00-18:00
7:30
7:00, 8:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00; 11:00 in 19:00

ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA
z-ams.si



MARIBOR - SVETA MARIJA: bazilika MATERE USMILJENJA
www.bazilika.info


MOLITVENO BOGOSLUŽJE: od 7.15 do 8.00 bogoslužno branje in hvalnice
Med in po molitvenem bogoslužju v tišini do sv. maše ob 9h.
Med rožnim vencem in litanijami pred večerno sv. mašo.
9:00 in 19:00
8:30 10:00, 11:30 in 19:00 (8.30 na )

UNIVERZITETNA ŽUPNIJA MARIBOR
unizup.si
20:00

LOVRENC NA POHORJU: cerkev sv. LOVRENCA
zupnija.lovrenc.net
10:00


DRAVOGRAD-MEŽIŠKA DOLINA: Črna na Koroškem, Ravne na Koroškem

ČRNA na KOROŠKEM: cerkev sv. OŽBALT
//

19:00
9:30

RAVNE na KOROŠKEM: cerkev sv. EGIDIJA
tilci.si

10:00 in 19:00
7:30, 10:00 in 19:00

DRAVSKO POLJE: Hoče, Slivnica pri Mariboru;

HOČE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-hoce.rkc.si

19:00
7:30, 9:00 in 19:00

SLIVNICA PRI MARIBORU: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
mc-maranata.com

18:00
9:30 in 10:00

JARENINA

LENART V SLOVENSKIH GORICAH: Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Sveti Rupert v Slovenskih Goricah

SVETA TROJICA v Slovenskih Goricah: cerkev sv. TROJICE
sv-trojica-franciskani.si

6:45 in 19:00
6:45, 8:00 in 10:00

SVETI RUPERT v Slovenskih Goricah: cerkev sv. RUPERTA
zupnija-rupert-slo-gorice.rkc.si

18:30
10:00

PTUJ: Hajdina, Kidričevo, Ptuj - sv. Ožbalt

HAJDINA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-hajdina.rkc.si

19:00
10:00 in 19:00
8:30 in 10:00

KIDRIČEVO: cerkev sv. SVETE DRUŽINE
zupnija-kidricevo.rkc.si

18:00 (ČET 7:30)
9:00

PTUJ - Sv. OŽBALT: cerkev sv. OŽBALTA
ozbaltptuj.com

19:00
8:30

RADLJE-VUZENICA

SLOVENSKA BISTRICA

SLOVENSKE KONJICE

STARI TRG: Slovenj Gradec

SLOVENJ GRADEC: cerkev sv. ELIZABETE OGRSKE
pastir.si

18:30
10:00

VELIKA NEDELJA

ZAVRČ


skofija-celje.si


CELJE: bl. Anton Martin Slomšek, Teharje;

CELJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: cerkev bl. ANTONA MARTINA SLOMŠKA
celje.donbosko.si


7:30 in 18:30
8:00 in 10:00

TEHARJE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-teharje.si

19:00
8:00 in 10:00

BRASLOVČE

GORNJI GRAD: Gornji Grad, Mozirje, Šmihel nad Mozirjem;

GORNJI GRAD: cerkev sv. MOHORJA IN FORTUNATA
zupnija-gornjigrad.si

19:00
10:00

MOZIRJE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-mozirje.si

19:00
7:00 in 10:00

ŠMIHEL NAD MOZIRJEM: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-mozirje.si

PET 17:00
8:45

KOZJE

LAŠKO: Laško, Sveti Miklavž nad Laškim

LAŠKO: cerkev sv. MARTINA
zupnijalasko.si

7:30 in / ali 19:00
7:00, 9:00 in 10:30

SVETI MIKLAVŽ NAD LAŠKIM: cerkev sv. MIKLAVŽA
zupnijalasko.si/smiklavz

PET 17:30, SOB 9:00
10:30 in 14:00

NOVA CERKEV: Vitanje

VITANJE: cerkev sv. PETRA in PAVLA
zupnija-vitanje.si

19:00 (SRE, SOB 8:00)
8:00 in 10:00

ROGATEC

ŠALEŠKA DOLINA: Velenje - sv. Martin, Velenje - bl. Anton Martin Slomšek;

VELENJE - sv. MARTIN: cerkev sv. MARTIN
svmartin.net

19:00
8:00, 10:00 in 11:30

VELENJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: cerkev bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK
blams.si

19:30
11:30 v cerkvi sv. Martina

ŠMARJE PRI JELŠAH: Ponikva, Šmarje pri Jelšah;

PONIKVA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ponikva.rkc.si

pol ure pred sv. mašo
19:00 (ČET 20:00)
7:30 in 10:00

ŠMARJE PRI JELŠAH: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija.smarje.com

PON-SRE 8:00, ČET-SOB 19:00
7:00, 9:00, 10:15

VIDEM OB SAVI: Bizeljsko, Kapele pri Brežicah, Krško - Videm ob Savi, Senovo

BIZELJSKO: cerkev sv. LOVRENCA
//

9:00

KAPELE PRI BREŽICAH: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
//

9:00

KRŠKO - VIDEM OB SAVI: cerkev sv. RUPERTA
videmcan.si


19:00
7:00 in 10:00

SENOVO: cerkev VSTALEGA ODREŠENIKA
zupnija-senovo.weebly.com

8:00
10:00

ŽALEC: Petrovče

PETROVČE: bazilika OBISKANJA DEVICE MARIJE
zupnija-petrovce.rkc.si

19:00 (TOR, ČET 7:30)
8:00, 10:00 in 19:00


skofija-sobota.si


MURSKA SOBOTA: Murska Sobota;

MURSKA SOBOTA: stolna cerkev sv. NIKOLAJA
www.sv-nikolaj.si

7:00 in 19:00
7:00, 10:00 in 19:00
7:00, 8:30, 10:00 in 19:00

LENDAVA: Lendava, Turnišče;

LENDAVA: cerkev sv. KATARINE ALEKSANDRIJSKE
zupnija-lendava.si
19:00
8:00 in 10:00

TURNIŠČE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-turnisce.rkc.si

7:30 in 19:00 (6:00 pri klarisah)
7:00, 9:00, 10:30 in (18:00 pri klarisah)

LJUTOMER



kath-kirche-kaernten.at/krska_skofija

DOBRLA VAS: samostanska cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2924

9:00

KAPLA OB DRAVI: župnijska cerkev
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2962

10:00

ŠT. VID V PODJUNI: farna cerkev ŠENTPRIMOŽ
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2936


9:00


gorizia.chiesacattolica.it

ŠTANDREŽ: cerkev sv. ANDREJA
//




diocesi.trieste.it/slo/ OGLAS.it - Slovenske župnije v Tržaški škofiji

DOBERDOB: cerkev sv. MARTINA
zskpgo.eu

10:00

DOLINA pri Trstu: cerkev sv. URHA
dolina-pieve.eu


SOB 20:00
10:00

OPČINE: cerkev
sv. JERNEJA
//

9:00 (slo)
in 11:00 (itl)

REPENTABOR: cerkev
BLAŽENE DEVICE MARIJE VNEBOVZETE
//

10:00



Slovenska katoliška župnija Stuttgart: sv. CIRIL IN METOD
skm-stuttgart.de


na FB
10:00




Slovenska katoliška župnija München
//


16:00



Slovenska katoliška misija: sv. CIRIL IN METOD
//


19:00
10:00



svobodnaslovenija.com.ar
mladi:

10:00


Slovenski Dom San Martín
//


ob 10:00 ali 20:00
10:00


MARIJE KRALJICE v Lanusu (Parroquia Maria Reina)
//


17:00
18:00
9:00


Slovenska mladina v Argentini
//





St. Gregory The Great Slovenian Catholic Church: cerkev sv. GREGORJA VELIKEGA
carantha.com

10:00



BREZMADEŽNE S ČUDODELNO SVETINJO - Toronto
ourladyofmm.com

14:00
15:00



Slovensko versko središče
lemont-svs.org

11:00



Slovenska Pristava
slovenskapristava.org

16:00



SVETE MARIJE VNEBOVZETE
stmaryscollinwood.com

16:00



SVETEGA VIDA
saintvitus.org

10:00


SVETI SEDEŽ